KURUMSAL

Hakkımızda

WinTem Dış Cephe Temizlik Hizmetleri 2022 yılında dış cephe ve güneş panel temizliklerinde maliyetleri düşürmek, su sarfiyatını azaltmak, zaman, iş gücü, enerji tasarruflarını sağlamak, işçi sağlığı ve güvenliğini arttırmak gibi faydalar sağlamak amacıyla kurulmuştur. WinTem, otomasyonlu makineleri, özel ekipmanları ile 22 metreye kadar vinç kullanmadan, iskele ve merdiven kurmadan dış cephe temizliği ve güneş panel temizliği hizmeti vermektedir. Dış cephe ve Güneş panel temizliği hizmetleri dışında Sprat ve Irata sertifikalı profesyonel dağcı kadrosu ile Endüstriyel Dağcılık (İple Erişim) hizmeti de vermektedir.

Vizyonumuz

Mükemmeliyet odaklı, yenilikleri takip ederek kalıcı memnuniyet yaratmak ve yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da hizmet vermek.

Misyonumuz

Tecrübeli kadrosu ile yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip eden, personellerine değer veren bölgenin ve ülkemizin kurumsal ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yaparak ilerlemek.

Amacımız

Cihazımızın teknolojik altyapısı ile tamamı şirketimizin know-how tecrübe ve bilgisiyle, başta bölgemiz ekonomisi olmak üzere , tüm dış cephe cam temizliği ve güneş panel temizliği arayan firmalara ; zaman, iş gücü, enerji ve maliyet avantajı sağlamaktır. Su hayattır, su yaşamdır ve su sevgidir bilinci ile yaşadığımız dünyamıza , ülkemize ve bölgemize suyumuzun ergonomik kullanımı ile tasarruf sağlayarak gelecek nesillerimize güzel bir çevre bırakmak olacaktır.

Güven

Güvenilir ve her daim işinin başında bir ekip.

Saygı

İşimize ve müşterilerimize saygımız sonsuz.

Sürdürülebilir

Sürdürülebilir ve devamlı çalışma düzeni.

Yenilikçi

Çağın ve teknolojinin her zaman yanındayız..

Çözüm Odaklı

Soruncu değil her daim çözümcüyüz.

Ulaşılabilir

Firmamıza ulaşmak oldukça kolay.

Paylaşımcı

Hem işi hem mutluluğu paylaşıyoruz..

Özgün

Özgün ve kreatif düşünüyoruz.

wintem youtube