Dış Cephe Temizliği

WinTem

Dış Cephe Temizliği

Günümüzde fabrikaların, yüksek katlı binaların ve plazaların cam temizlikleri sepetli vinç, iskele ve merdiven kurularak yapılmaktadır. Güvenli olmayan merdiven ve iskele kurulumları ile çalışan sağlığı tehlikeye atılırken; vinç maliyetleri de dış cephe cam temizlik fiyatlarını arttırmaktadır.

Deiyonize Saf su üreten otomasyonlu makinelerimiz ve 22 metreye kadar uzanan fiberglass, esnek, kırılmaz özel ekipmanlarımız ile vinç-merdiven kullanmadan iskele kurmadan hizmet vermekteyiz. Makinelerimiz sayesinde su sarfiyatını azaltıyor, zaman, enerji, maliyet tasarrufu sağlarken , işçi sağlığı ve güvenliği risklerini ortadan kaldırıyoruz. Saf su üreten makinelerimiz ve 22 metreye uzanan ekipmanlarımız sayesinde uzun metrajlara yerden ulaşarak yaralanmaların ve ölüm risklerinin önüne geçilmektedir.

Saf su üreten otomasyon harikası makinemizin deterjan özelliği de vardır. Zor ve çıkması güç kirler için cihazlarımızdaki otomasyonlu leke çıkarıcı kimyasallar ve ekipmanlar ile manuel işlemelere göre cam temizliği daha hızlı sağlanmaktadır.

Avantajlarımız

Vinç, merdiven kullanmadan, iskele kurmadan 3-4 kg ağırlığındaki kırılmaz, esneyen fiberglass teleskopik sopalarla ve saf su üreten , suyun basıncını ve iletkenliğini ayarlayan makinelerimiz ile yüksekte çalışmayarak yaşanan ölümlerin ve yaralanmalı kazaların önüne geçiyoruz Deiyonize su ile yapılan temizlik işlemi, uzun süre camların temiz kalmasını sağlar ve aynı zamanda toz, polen gibi maddelerin camlara yapışmasını engeller.

  • Saf su ile yapılan temizlik neticesinde kurulamaya gerek kalmıyor ve zaman tasarrufu sağlıyoruz.
  • Vinç kullanmayarak maliyetleri yarı yarıya düşürüyoruz.
  • Tekerlekli makinelerimiz ile vinç ve benzeri makinelerin ulaşamadığı yerlere kolaylıkla ulaşıyoruz.
  • Suyun çıkışını ve basıncını ihtiyaca göre ayarlayarak su tasarrufu sağlıyoruz.
  • Manuel temizliğe göre otomasyonlu makine ve ekipmanlarımız ile temizliği daha hızlı tamamlıyoruz.
  • Maliyet, zaman, enerji ve su tasarrufu gibi faydalar neticesinde cam temizliklerinizin yapılma sıklığını arttırıyoruz.